En

تهران ، بلوار آفریقا ، خیابان قبادیان غربی ، پلاک 37

شرکت کارسازه متین

شرکت کارسازه متین

درباره ما

درباره ما

مـا به طــرز فکــر

مبتکرانه و خلاقیت در حل مسئله ارزش قائلیم!

ما ، در انجام كار با کیفیت مناسب جهت صیانت و حراست از سرمایه‌های ملی، بهره‌برداری بهینه از منابع طبیعی و حفظ محیط‌زیست می‌كوشیم.

شرکت کار سازه متین در سال 1377 به عنوان یک شرکت سهامی خاص، در بخش خصوصی توسط جمعی از متخصصین طراحی ، ساخت و اجرای مسکن فعال داخل کشور، در تهران تاسیس گردید و به همراه شرکت های تابعه، پروژه های مختلفی را در اقصی نقاط کشور اجرا نموده است.همین امر سبب ارتقاء جایگاه شرکت در زمینه برنامه ریزی مالی و انجام پروژه های ساختمانی و مهندسی شده است.

حوزه های فعالیت ما

رعایت استانداردهای بین المللی

مهمترین شاخصه ما بشمار می رود!

شرکت کار سازه متین با رعایت استانداردهای بین المللی موفق به انجام پروژه های مختلف از جمله ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری شده است. همچنین شرکت کارا سازه متین با ایجاد و توسعه کارخانه های مختلف اعم از : شن و ماسه ، بتن ، بلوک ، پلاستوفوم ، درب و پنجره UPVC ، MDF ، سنگ ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی ، سازه های فلزی و ….. نسبت به تامین اقلام مصرفی خود در پروژهای در دست اجرا اقدام نمود .

شرکت کارسازه متین

کار سازه متین ، در انجام كار با کیفیت مناسب جهت صیانت و حراست از سرمایه‌های ملی، بهره‌برداری بهینه از منابع طبیعی و حفظ محیط‌زیست می‌كوشد و خوشنامی و اعتمادِ حاصل از پایبندی به تعهدات در مسیر خدمت را، بزرگ‌ترین سرمایه خود می‌داند .

چشم انداز

چشم انداز شرکت

کار سازه متین

شرکت ساختمانی کار سازه متین، یک شرکت پر جنب و جوش در ارائه خدمات برجسته و با کیفیت استثنایی است. ما تلاش می کنیم تا با ارائه ایده ها و راه حل های ابتکاری نیازهای خاص مشتریان را برآورده نماییم.

تلاش ما تامین خدمات پیمانکاری عمومی، مدیریت پروژه، مدیریت ساخت و ساز، مطابق با نیاز مشتریان به بهترین راه ممکن است.

مأموریت

مأموریت شرکت

کار سازه متین

کار سازه متین در نظر دارد تا از طریق انجام پروژه های مفید برای دنیای کاری آتی و هماهنگ سازی فن آوری نوین و تجربه و کاربرد ارزنده تبدیل به یک عنصر اصلی در زمینه کاری خود در دنیای امروز شود.

کار سازه متین  در نظر دارد در آینده با ایفای نقش سازنده ی جهانی در پروژه های ساخت و ساز مسکونی و تجاری با رعایت اصول فنی و مهندسی، هماهنگ سازی فن آوری نوین، تجربه و کاربرد ارزنده تبدیل به یک عنصر اصلی در زمینه کاری خود در دنیای امروز شود.

اصول اخلاقی

کار سازه متین

متعهد به حفظ محیط زیست

ما خدمات خود را بر اساس کیفیت، بودجه و زمان مناسب انجام داده و با مشتریان، خریداران و کارمندان خود با احترام کامل برخورد می کنیم.

ما سلامت و ایمنی تک تک افراد را در محیط کار تضمین نموده و به طرز فکر مبتکرانه و خلّاقیت در حل مسئله ارزش قایل هستیم .

پیام مدیرعامل

انجام ناممکن ها

شعارماست

شرکت  کار سازه متین در سال 1377 با چشم انداز ایفای نقشی جهانی در صنعت ساخت و ساز شروع به کار کرد. انتخاب این نام بیانگر اندیشه و رویکرد ما در این حرفه است ودر این راستا ، با هدف پیشتاز بودن ، در زمینه ی ساخت بناهای مسکونی و تجاری و همچنین پروژه های صنعتی و زیرساختی تا به امروز فعالیت کرده ایم.

کار سازه متین همگام با نیازهای مشتریان ، تمامی فناوری های بروز زیربنایی و روندهای معمول مهندسی را به خدمت می گیرد تا با استفاده ی بهینه از امکانات و رعایت استانداردهای جهانی بهترین کیفیت را ارائه دهدو در نتیجه در رشد اقتصادی نیز نقش بسزایی ایفا کند.

کار سازه متین با بکارگیری مهندسین متخصص و کارآزموده در تمامی زمینه های صنعت ساخت و ساز بصورت تمام وقت وبا دقت بسیار، بر روند پیشرفت پروژه ها و همچنین کیفیت و کارایی آنها نظارت دارد که موجب رضایت کامل مشتریان از نتایج نهایی پروژه ها می گردد.

از انجا که انجام ناممکن ها شعارماست؛هر چالش جدید در روند پروژه ها آزمون دیگری است که مارا در دستیابی به اهدافمان کارازموده تر می کند و در واقع پایان هر پروژه آغاز شراکت کاری مفید و تعهدی دیگر با مشتریان ماست.
در پایان من از گروه های گونا گون شرکت،مشتریان ،تامین کنندگان مواد اولیه و همکارانمان در امور بانکی که نقش مهمی در پیشرفت شرکت ایفا نموده اند سپاسگزارم.

   اگر ساخت و ساز را به میدان نبرد تشبیه کنیم  ، به یقین کار سازه متین پیروز این نبرد خواهد بود.

پیمایش به بالا